€ 11,60-14/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2022 1:44 am
  • Wygasa: 13 dni, 9 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie na budowie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy malowaniu, szpachlowaniu, tapetowaniu.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Liczba wakatów: 25

Lokalizacja: Berlin i inne, Niemcy

Pensja: 11,60 do 14 na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • prace przy remontach oraz wykończeniach
  • do zadań należeć będzie przygotowanie podłoża pod dalsze prace, szpachlowanie, malowanie, stawianie ścian, tynkowanie i tapetowanie
  • inne zadania zlecane przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na budowie
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe jako pracownik budowlany, malarz lub murarz

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pensję wypłacaną na czas
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • stałe wsparcie koordynatora ze strony agencji pośrednictwa

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości poprzez poniższy formularza kontaktowy:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-berlin-i-inne-lokalizacje/

ID ogłoszenia: 69362b08f71bbf21