€ na akord

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze truskawek Cloppenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cloppenburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2016 02:13

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorze truskawek bez znajomości języka. Ogłoszenie z Cloppenburg na plantacji z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Zarobki: na akord

Miejsce zatrudnienia: okolice Cloppenburg

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczny zbiór i pakowanie truskawek. Praca wykonywana będzie na polu jak i przy uprawach tunelowych.

Oczekiwania:

  • możliwość wpłacenia na początku kaucji, która zostanie zwrócona pod koniec zatrudnienia
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • prosimy o zgłoszenia od emerytów, uczniów, studentów, gospodynie domowe lub osoby długotrwale bezrobotne

Zapewniamy:

  • umowa o pracę na czas określony
  • zatrudnienie sezonowe
  • pracę bez znajomości języka i doświadczenia
  • odpłatne zamieszkanie w 2-4 osobowych pokojach, cena za zakwaterowanie i ubezpieczenie to 6 euro za dobę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o aplikację poprzez formularz dostępny na poniższej stronie:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-w-cloppenburg-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 7125701a284db12d