€ Do uzg.

Bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Kassel 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 03:23

Fabryka z Kassel poszukuje pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Mile widziane osoby dysponujące autem.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Kassel, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce kosmetyków na produkcji przy pakowaniu wyrobów
  • pracownik będzie zajmował się butelkowaniem kremów, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem i magazynowaniem

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • dostępność od zaraz
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie na 12 miesięcy
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej, np.: dla kierowcy za każdy przejechany kilometr, na prace w godzinach nadliczbowych, na noce
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania w Niemczech
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • terminowe wypłacanie pensji
  • inne dodatki – dodatek za frekwencję, za polecenie pracownika (nawet 900 PLN), dla osób zaszczepionych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 660575858 / 662288757

źródło:  www.facebook.com/DAKOJOBCENTER/posts/1147281115808035

ID ogłoszenia: 61962267949377a6