€ 12,50-15,50/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie małego AGD Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 18, 2018 4:34 am

Hurtownia sprzętu małego AGD z Drezna posiada wakat na magazynie przy zbieraniu zamówień. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień na magazynie hurtowni sprzętu małego AGD
  • zadania wykonywane są z użyciem skanera ręcznego a także wózka paleciaka
  • inne obowiązki zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, samodzielność
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie a także znajomość języka niemieckiego

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w jednoosobowych pokojach z dostępem do wspólnej łazienki oraz kuchni w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie pracownicze, opiekę zdrowotną i opłacanie wszelkich składek

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. magd/a2/05/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 2625afddd1dc7fc0