€ 15€ brutto/h +diety

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla spawaczy MAG 135 – spawanie rur, Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 4, 2022 03:03

Firma przemysłowa z Kassel od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MAG 135 do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy spawaniu rur.

SPAWACZ MAG 135 – spawanie rur, bez znajomości j. niemieckiego

Dla naszego klienta z miejscowości Kassel/ Kaufungen (Niemcy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ MAG 135

Zakres obowiązków:
-szlifowanie i obróbka materiału
-spawanie elementów rur na podstawie rysku technicznego doczołowo i pachwinowo (HL045)
-kontrolowanie jakości prac

Wymagania:
– aktualny certyfikat spawalniczy z uprawnieniami HL045 (warunek konieczny)
-umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
-prawo jazdy oraz własny samochód
-doświadczenie zawodowe w spawaniu rur min. 3 lata
-gotowość do podjęcia pracy od 07.03.2022

Oferujemy:
– 15 € brutto/ h + diety od 10,20 € netto za każdy przepracowany dzień
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu ( pokoje w pensjonatach)
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :

rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!

ID ogłoszenia: 443621f58a263c6b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ZAV Draber GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ZAV Draber GmbH »