€ 12,50/h +dodatki, napiwki

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 2, 2020 2:26 am

Dla kierowców kat.B od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku dostawcy pizzy w restauracji z Lipska. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki i napiwki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku kierowcy kat. B w restauracji włoskiej, mieszczącej się w Lipsku
  • pracownik będzie przyjmował zlecenia, odbierał zamówienia w restauracji i dostarczał w wyznaczonym czasie do klientów
  • obowiązkiem będzie pobieranie opłat i wydawanie rachunku
  • pracodawca zapewnia środki ochronne

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B i świetna orientacja w terenie
  • brak nałogów
  • spryt
  • zdolność do szybkiego liczenia w pamięci
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć do uczenia się języka niemieckiego
  • gotowość do przyswojenia podstawowych zwrotów w języku niemieckim jeszcze przed wyjazdem

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • opcja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobre wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki
  • zakwaterowanie zorganizowane w hotelu pracowniczym za 150 euro miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • środki ochronne
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 października 2020. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-kierowca-kat-b-rozwozenie-pizzy-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 6115f725c49ea6eb