€ 13€

Bez języka praca w Niemczech na magazynie w Balingen jako operator wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Balingen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 30, 2020 04:59

W rejonie Balingen także bez znajomości języka legalna praca w Niemczech na magazynie wysokiego składowania dla operatorów wózków widłowych – bocznych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Operator Wózka Widłowego Bocznego Wysokiego Składowania. Praca odbywać się będzie w magazynie spożywczym w okolicach Stuttgartu. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Lokalizacja jaką oferujemy:
– Balingen

Zadania:
– Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składu,
– Przestrzeganie zasad BHP,

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego bocznego wysokiego składu,
– Uprawnienia na wózek widłowy,
– Gotowość do podjęcia pracy w krótkim okresie czasu,
– Własny środek transportu,

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z gwarancją godzin,
– Atrakcyjne wynagrodzenia (gwarantowana kwota 13€ brutto/h +premie oraz dodatki za godziny nadliczbowe oraz święta),
– Zakwaterowanie,
– Opieka polskojęzycznego koordynatora i brygadzisty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres chylinska@global-inhouse.de z dopiskiem: WÓZEK WIDŁOWY lub też kontakt telefoniczny +48601543278, +4915159823704

Do swojej aplikacji proszę dołączyć poniższą klauzulę:
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 7545ef5b9acb8bd3