€ 4,000.00

Bez języka praca w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2021 02:37

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany – płytkarz

Wynagrodzenie: 4000, obowiązuje stawka godzinowa 15 euro po przepracowanym tygodniu

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wykonywanie zadań wykończeniowych związanych z remontami domów oraz mieszkań
  • prace polegają na układaniu kafelków w łazienkach, samodzielne przygotowanie podłoża, montaż izolacji, kładzenie płytek na podłodze
  • pracownik będzie zajmował się montażem konstrukcji z karton gipsu, gładzi, szpachlowaniem, układaniem paneli laminowanych oraz winylowych, malowanie, tapetowanie itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób z własnym autem i prawem jazdy kat. B
  • mile widziane własne narzędzia do pracy
  • pełna samodzielność
  • doświadczenie
  • profesjonalizm

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod poniższym numerem telefonu:

  • +491632430709

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-w-budownictwie-dla-plytkarzy-przy-wykonczeniach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 78360bccd6c8ab54