€ 11900-13400 PLN/mc

Bez języka praca w Niemczech na budowie dla glazurnika-płytkarza od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 28, 2021 2:43 am
  • Wygasa: 2 dni, 7 godzin

Oferujemy zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka w Monachium. Praca w Niemczech od zaraz jako płytkarz-glazurnik przy wykończeniach łazienek oraz innych powierzchni.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: od 11900 do 13400 PLN miesięcznie brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie remontowo budowlanej na stanowisku płytkarza-glazurnika
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przygotowanie miejsca pracy, podłoża, materiałów oraz samodzielne ułożenie gresu, ceramiki, płytek, mozaiki
  • prace głównie przy wykończeniach łazienek

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pełna punktualność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • rzetelną umowę o pracę i dobre warunki zatrudnienia
  • udział w sprawnej, szybkiej rekrutacji przeprowadzanej zdalnie
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu b2b lub w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zjazdów do Polski

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • +491781412492

Zgłoszenia można również wysyłać poprzez źródło.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-dla-plytkarza-glazurnika-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 36961520996b8be1