€ 1890/mc

Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz na magazynie z obuwiem Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 13, 2019 4:30 am
  • Wygasa: 13 dni, 17 godzin

Od zaraz zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwia z Lipska. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1890 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej przy kompletowaniu i wysyłce zamówień
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się współpracą z innymi działami, rozładunkiem towarów na magazynie, przeliczaniem, dbaniem o porządek w dokumentach oraz na regałach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • energiczność
  • pełna samodzielność
  • staranność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • gwarantowany rozwój – zdobycie dobrego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 008/2019” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2815d51c4ab4a9ec