€ do uzgodnienia

Bez języka praca Niemcy operator wózka widłowego na magazynie Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lübbenau
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 29, 2015 14:14

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie dla operatora wózka widłowego do zbierania zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego w Lübbenau od zaraz.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Numer ogłoszenia: 143256

Miejsce zatrudnienia: Lübbenau, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę wózków jezdniowych z napędem silnikowym
  • zadania będą wykonywane zgodnie z normami magazynowymi za pomocą systemu słuchawkowego

Oczekiwania:

  • posiadanie odpowiednich uprawnień do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym
  • praktyczna zdolność obsługi wózków
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracodawca zapewnia umowę zgodną z niemieckimi standardami
  • bardzo dobre zarobki
  • zapewnione zakwaterowanie w Lübbenau
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu

Aplikacja:
Zgłoszenie należy dokonywać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 51256320b2dc58bf

4 komentarze na “Bez języka praca Niemcy operator wózka widłowego na magazynie Lübbenau”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam dokument na wózki kontakt 665488538

  2. Witam jesyem bardzo zainteresowany państwa oferta mam 27lat 4lata doświadczenia na wózkach widlowych bocznych i czołowych również wysoki sklad bardzo prosze o kontakt
    POZDRAWIAM

  3. Witam. jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam dokumenty od 16 lat na wózki widłowe. Doświadczenie mam od 15 lat. Proszę o kontakt pod numer 725-344-221. Pozdrawiam Marceli D.

  4. Witam jestem zainteresowany oferta posiadam uprawnienia na wozki doswiadczenie w pracy na mahgazynie,nabyte w hamburgu kontakt raq33@wp.pl tel 887075765