€ 13-16/h brutto

Bez języka praca Niemcy od zaraz na magazynie z kosmetykami Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 27, 2022 01:19

Od zaraz zatrudnienie w Lipsku na magazynie hurtowni z kosmetykami. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu kosmetycznego

Pensja: 13-16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na magazynie hurtowni drogeryjnej
  • do zadań należeć będzie zbieranie i zabezpieczanie zamówień, przyjmowanie, kontrola i rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu, prace porządkowe itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • pełna punktualność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami pracowniczymi
  • środki ochrony osobistej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pełny etat
  • gwarancja szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn drogeryjny, Lipsk 10/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-hurtownia-lipsk/

ID ogłoszenia: 746358fcffb1db3