€ 15-18/h lub od zlecenia

Bez języka praca Niemcy od zaraz na budowie remonty i wykończenia – płytkarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 19, 2021 02:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla płytkarza przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka, ale z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Pracownik budowlany/płytkarz – remonty łazienek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: od 15 do 18 euro na godzinę pracy lub płatne od zlecenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy remontach oraz wykończeniach – np. remont łazienki o powierzchni 30 mkw. – skucie,
  • wyrównanie ścian i podłóg, przygotowanie izolacji, ułożenie płytek i biały montaż (montaż armatury, umywalki, toalety, kabiny, wanny
  • do zadań należeć będzie zafugowanie + położenie silikony

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty pensji – od jednego zlecenia jak opisanego powyżej pracodawca zapewnia około 1500 euro
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatne na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • +4915751319231

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/plytkarz-glazurnik-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-na-budowie-stuttgart/

ID ogłoszenia: 535616da26b3844d