€ 11,50/h +napiwki

Bez języka praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 7, 2021 02:09

W Hamburgu od zaraz możliwa praca w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie bez znajomości języka w restauracji włoskiej na stanowisku dostawcy jedzenia. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat. B

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy + napiwki

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w restauracji włoskiej z Hamburga na stanowisku dostawcy jedzenia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dostarczanie dań typu pizza, makarony oraz desery

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • świetna orientacja w terenie
  • chęć i gotowość do nauki 100 podstawowych zwrotów w języku niemieckim (sprawdzamy to telefonicznie)
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność
  • pozytywne nastawienie
  • gotowość do nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w elastycznych godzinach
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-bez-jezyka-dostawca-pizzy-hamburg/

ID ogłoszenia: 287608b4151ccd44