€ 2,350.00

Bez języka praca Niemcy na magazynie z napojami od zaraz hurtownia Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 30, 2022 01:23

Od zaraz zatrudnienie dla komisjonerów bez znajomości języka na magazynie hurtowni z napojami w Dortmundzie. Niemcy praca przy zbieraniu zamówień oraz przyjmowaniu dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni z napojami

Miasto: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 2350 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy wykonywaniu zadań fizycznych, pomocniczych na magazynie hurtowni z napojami
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przyjmowanie dostaw, rozładunek, kompletowanie i pakowanie zamówień, pilnowanie porządku, wystawianie dokumentów, rozliczanie zwrotów towarów na magazyn
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • odprowadzanie składek
  • prawo do bezpłatnej opieki medycznej
  • dla pracowników najlepszych opcja podjęcia stałej współpracy
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • porządne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w tytule: „Magazyn z napojami, Dortmund /009/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-dortmund/

ID ogłoszenia: 4663359672f0689