€ 1750 netto

Bez języka praca Niemcy dla pomocy kuchennej od zaraz w Dortmundzie 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 23, 2022 02:21

Od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w restauracji z Dortmundu. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z darmowym zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie: 1750 euro netto miesięcznie + zakwaterowanie

Miasto: Dortmund, Niemcy

Termin: od zaraz

Zadania:

  • przygotowywanie posiłków i uczestniczenie we wszelkich możliwych pracach na kuchni
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek, przygotowywanie składników, wynoszenie odpadów, praca na zmywaku, obsługiwanie sprzętów kuchennych itp.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne wypełnianie zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, szybkość

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • stałą umowę dla pracowników najlepszych
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach oraz pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-w-restauracji-dla-pomocy-kuchennej-dortmund-2023/

ID ogłoszenia: 81763a0da41b4ced