€ od 12,43 €/h +premie

Bez języka praca Niemcy dla par od zaraz przy pakowaniu serów w Ebermannstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ebermannstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2023 00:38

Przy pakowaniu serów od zaraz dostępna do podjęcia legalna praca w Niemczech. Zatrudnienie dla par pakowaczy bez znajomości języka na linii produkcyjnej w Ebermannstadt. Zakwaterowanie możliwe na miejscu – odpłatnie.

Miejsce pracy: 91320 Ebermannstadt (Bawaria)

OPIS STANOWISKA:

odbieranie produktu gotowego z linii produkcyjnej;
praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach;
pakowanie towaru;
układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki;
kontrola jakości.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

punktualność, samodzielność, dokładność;
doświadczenie w środowisku produkcyjnym;
chęć do podjęcia pracy w systemie 2 i 3 zmianowym
prawo jazdy kat. B mile widziane;
motywacja i chęć do pracy;
dobra kondycja fizyczna;
gotowość do pracy w niskiej temperaturze około +4 – +8^C.

OFERUJEMY:

umowę o pracę na warunkach niemieckich;
wynagrodzenie w wysokości 12,43 euro brutto/h;
zakwaterowanie w kwocie 320 euro/miesięcznie w mieszkaniach i pensjonatach, pokoje 2 i 3 osobowe, na miejscu kuchnia, łazienka, Wi-Fi-Internet;
transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy;
dodatki za pracę w godzinach nocnych (25%), niedziele (50%) oraz w święta (100%);
płatne dni świąteczne wolne od pracy;
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia;
stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy;
możliwość długoterminowej współpracy;
możliwość zatrudnienia również par.

Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie!

Link do aplikacji: https://bit.ly/sery-praca

źródło: https://www.jobconsult.pl/oferty-pracy/18-pracownik-przy-pakowaniu-serow

ID ogłoszenia: 8496421c2c127d67