€ 6,50 euro netto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron Kröv

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kröv
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 8, 2017 2:50 am

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do sezonowej pracy w Niemczech od października 2017. Atrakcyjna oferta z winnicy w Kröv przy zbiorach winogron z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pomocnik do zbioru

Miasto: Kröv, Niemcy

Start: od października 2017

Zarobki: od 6,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • do zadań należy zbiór winogron a także przenoszenie skrzynek z owocami

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania autem
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę sezonową
  • uczciwą stawkę godzinową
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • ubezpieczenie
  • opieka polskojęzycznych konsultantów
  • opcja wypracowywania nadgodzin
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki
  • opłacanie składek oraz podatków

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 17559b1bc20dc21f