€ do uzgodnienia

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze borówki amerykańskiej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: Sierpień 16, 2019 3:19 am

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech również bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz przy zbiorze owoców borówki amerykańskiej na plantacji.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców miękkich

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór owoców miękkich
  • wszelkie zadania związane ze zbiorem – przenoszenie, porządkowanie itp.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • własne konto bankowe
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz do końca września 2019

Oferujemy:

  • zatrudnienie legalne
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie
  • wysokie zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, organizacji niezbędnych dokumentów do podjęcia legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt na adres:

  • rekrutacja@getjob.com.pl

Lub kontakt telefoniczny, pod numerem: 509 338 922 lub 510 242 586

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/praca-w-niemczech-zbior-borowek-amerykanskich/niemcy/14652852

ID ogłoszenia: 4385d55d7dd2ae99