€ 2250-2650 brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 11, 2022 03:31

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Hamburga przy produkcji kosmetyków. Od zaraz oferta pracy w Niemczech także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie przez pracodawcę.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2250 – 2650 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w zakładzie kosmetyków pielęgnacyjnych
  • prace polegają między innymi na: prostych zadaniach przy taśmie, pakowaniu, obsługiwaniu urządzeń, przeprowadzaniu wizualnej kontroli jakości, pilnowaniu ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • zgrany, przyjazny zespół
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne dodatki pozapłacowe
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie od osoby w pokoju jednoosobowym, lub 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym, pary mają zapewnione wspólne pokoje za 400 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/h5/03/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 19462288bf5251b3