€ ok 1800 brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie odzieży w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: październik 15, 2021 02:26

Duża firma odzieżowa poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na magazynie w Düsseldorf. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Zakwaterowanie dostępne na miejscu odpłatnie.

Opis stanowiska

PRACA NA MAGAZYNIER – GIGANT BRANŻY ODZIEŻOWEJ
ROZŁADUNEK / ZAŁADUNEK PACZEK ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM
STOSOWANIE SIĘ DO PRZEPISÓW BHP

Wymagania stanowiska

DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU – DUŻY ATUT
WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU MILE WIDZIANY
DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY OD ZARAZ
UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
DOSTOSOWANIE SIĘ DO PROCEDUR

Oferujemy

ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ – NA ROK
WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
DODATEK DLA KIEROWCY
LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NAGODZINY
POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
LICZNE PREMIE I BONUSY – SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA – 300 ZŁ NETTO / OSOBA

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1. aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2 lub

2. zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem lub

3. aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: aplikuj.hrappka.pl/oferta/Gigant-w-branzy-odziezowej-zatrudni-magazynierow/53941

ID ogłoszenia: 673615b79740aeb1