€ 15,25 €/h +premie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Kaufland 2022 w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 22, 2022 02:10

Bez znajomości języka dostępna do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na magazynie sieci sklepów Kaufland w rejonie Dortmundu. Zatrudnienie 2022 przy kompletacji towarów dla marketów należących do sieci.

Twój zakres obowiązków

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland w dziale artykułów suchych, chłodzonych lub mrożonych

kompletacja palet mieszanych

odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku

praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 i różnej ich kombinacji w języku niemieckim)

praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Nasze wymagania

gotowość do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta

samodzielna i rzetelna praca

mile widziane doświadczenia w pracy w magazynie

zaangażowanie, lojalność i odpowiedzialność

ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód

To oferujemy

pracę bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)

odpowiedzialne zadania

bezpośredniego przełożonego (kierownika zmiany) mówiącego po polsku

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,25 € + premia w zależności od wydajności)

liczne dodatki: m.in. dodatek zmianowy, dodatek nocny, dodatek za nadgodziny

pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Link do aplikacji:

Kaufland Logistik VZ GmbH & Co. KG (Dortmund)

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-w-dziale-artykulow-suchych-komisjoner-niemcy,oferta,8944653

ID ogłoszenia: 261625f25317c43a