€ 2400 brutto +zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sortowanie odpadów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 30, 2020 04:11

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu z bezpłatnym zakwaterowaniem przy sortowaniu odpadów – surowców wtórnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odpadów

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna w sortowani odpadów przy ręcznym rozdzielaniu odpadów
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy taśmie
  • pracownik otrzyma rzetelne przeszkolenie, odzież, buty i środki ochronne

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • wysoka kondycja fizyczna
  • zręczność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • sumienność, niezawodność

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w mieszkaniach pracowniczych
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • ubezpieczenie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odpadów, Hamburg 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-sortowanie-odpadow-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 1515f9a709d25f51