€ 2650 brutto

Bez języka Niemcy praca od zaraz dla par przy produkcji zabawek w fabryce z Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 28, 2023 01:15

W fabryce z Düsseldorf także dla par od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech na produkcji przy montażu zabawek. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego również będzie możliwe. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Pensja: 2650 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

Głównym zadaniem będzie montaż różnych części zabawek z tworzyw sztucznych w jedną całość. Może to wymagać użycia narzędzi, takich jak klucze, śrubokręty czy pilniki, a także umiejętności precyzyjnej pracy manualnej. Pracownik musi dokładnie sprawdzać każdą zabawkę, aby upewnić się, że jest zgodna z wymaganiami jakościowymi. Może to obejmować sprawdzanie wymiarów, wagi, wykończenia, jak również poszukiwanie wszelkich uszkodzeń. Po zakończeniu produkcji zabawki trzeba umieścić w opakowaniach. Zadaniem pracownika może być przygotowanie opakowań, włożenie zabawki do opakowania, oznaczenie go i umieszczenie go na paletach.  W zależności od linii produkcyjnej (po przeszkoleniu), pracownik może być odpowiedzialny za obsługę różnych maszyn, takich jak wtryskarki, urządzenia do pakowania czy urządzenia do kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
  • Precyzyjne i skrupulatne wykonywanie powierzonych zadań,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Regularna obecność w miejscu pracy,
  • Gotowość do pracy w różnych systemach czasowych,
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy o podobnym charakterze.

Zapewniamy:

  • Szybką możliwość zatrudnienia w Niemczech,
  • Profesjonalne szkolenie dla pracowników,
  • Prosty proces rekrutacji, który odbywa się online,
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora,
  • Dokładne szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • Wsparcie w procesie adaptacji i oswojenia się z nowym środowiskiem pracy,
  • Umowę o pracę na trzy miesiące, z możliwością przedłużenia,
  • Zakwaterowanie jest dostępne za opłatą w wysokości 300 euro za jedną osobę lub 500 euro za parę.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8656421ca9038544