€ 8000-10000

Bez języka Niemcy praca na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2018 03:29

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie na budowie w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8000 do 10000

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane – głównie zadania remontowo wykończeniowe
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za remonty mieszkań oraz domów klientów prywatnych a także różnego rodzaju obiektów i budynków
  • dbanie o materiały budowlane

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialne podejście do prac
  • znajomość branży budowlanej i praktyczna znajomość zawodu
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale jest mile widziana
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Berlinie
  • co drugi weekend zjazd do Polski
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: 889358175

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-remontach-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 3375ac3da46e8736