€ 2250/mc brutto

Bez języka na magazynie z napojami od zaraz praca w Niemczech, Essen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 01:43

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie w hurtowni z napojami w Essen 2021. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech również bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie oraz zabezpieczanie towarów
  • dbanie o porządek
  • przyjmowanie oraz rozliczanie i kontrola dostaw
  • rozładunek
  • wprowadzanie danych do systemu
  • generowanie listów przewozowych
  • współpracowanie z innymi działami

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, administracyjnych w urzędach
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w tytule: „Praca na magazynie z napojami, Essen/06/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-hurtownia-essen/

ID ogłoszenia: 33060d4a892beecb