€ 13,50/h + dieta + zakwaterowanie

Bez języka fizyczna praca Niemcy od zaraz przy przeprowadzkach Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2018 05:12

Oferujemy zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka niemieckiego przy przeprowadzkach. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnie zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – przy przeprowadzkach

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Hanower, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 15 euro netto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się wspieraniem zespołu w świadczeniu usług przeprowadzek
  • osoba zatrudniona demontuje meble, sprzęty oraz wszelkie rzeczy, zabezpiecza oraz zajmuje się załadunkiem na samochód przewozowy
  • obowiązkiem będzie rozładunek rzeczy w miejscu docelowym oraz montaż

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę rezydenta Polaka na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • umowę na okres 3 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a pracą
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: fp/a/06/18

W wiadomości e-mail prosimy załączyć aktualne CV, zdjęcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-hanower/

ID ogłoszenia: 9555b199627a484c

1 odpowiedź na “Bez języka fizyczna praca Niemcy od zaraz przy przeprowadzkach Hanower”

  1. Tomasz Sarna na wrzesień 6, 2018 @ 13:25

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922