€ 1,500.00

Bez języka od zaraz fizyczna praca Niemcy na ręcznej myjni pojazdów luksusowych, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 1 rok lub dluzej
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2017 04:11

Ciekawa oferta do fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodów luksusowych w Monachium. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Myjni/Przyszły Lider zespołu w myjni samochodowej.
Lokalizacja Monachium i okolice.

Oczekiwania:
Profesjonalna Myjnia ręczna Samochodów luksusowych w Monachium (Autohaus Porsche i Audi), Grünwald i Straßlach poszukuje Pracowników.

Od kandydata oczekujemy rzetelności, uczciwości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Poszukujemy pracowników bez nałogów.

• Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest dodatkowym atutem, lecz nie jest to warunek.
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dokładność, rzetelność i punktualność
• Wysoka kultura osobista
Obowiązki:
• Nadzór nad usługami oferowanymi przez myjnię
• Dbanie o dobre relacje z Klientem
• Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleceń
• Odpowiedzialność i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
• Kompleksowa obsługa myjni samochodowej
• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów
• Dbanie o powierzony sprzęt
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
• Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, w młodym zespole, w myjni o najwyższych standardach.
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Realną możliwość rozwoju

Oferta pracy pilna i od zaraz!

Jeśli kochasz samochody to miejsce dla Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny na numer:

+498964248318 albo +4917611166691

Lub kontakt na e-mail: bogdan@autopflege-gruenwald.de albo bogdan.le@web.de

ID ogłoszenia: 20159a59cfe202d0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: maniasd
  • Zarejestrowany od: sierpień 29, 2017

Inne przedmioty dodane przez maniasd

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez maniasd »