€ 7000-15000 PLN brutto

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory borówek, malin w Erden 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: sezon 2021
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2021 02:03

Od zaraz plantacja z Erden poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach owoców malin, borówek, porzeczek. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów borówki, maliny i porzeczki

Miejsce zatrudnienia: Erden, Niemcy

Pensja: od 7000 do 15000 PLN brutto – obowiązuje wynagrodzenie akordowe

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowe zatrudnienie na polu przy zbiorach malin, borówki amerykańskiej oraz porzeczek

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • przykładanie się do zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz

Oferujemy

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w domach!
  • zatrudnienie na podstawie umów z gospodarzami

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48513768908

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-zbiorach-borowka-malina-porzeczka-normalne-warunki-CID4-IDKlYS8.html

ID ogłoszenia: 330613152d654893