€ 10 EUR brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech pakowacz na magazynie od zaraz k. Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: okolice Hamburga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 14, 2020 3:56 am

Na magazynie w okolicach Hamburga od zaraz propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pakowacza art. niespożywczych przy kompletowaniu towaru i pakowaniu.

Mangold.pl sp. z o. o. jest działającą na rynku europejskim Agencją Pracy Tymczasowej oraz Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21972.

Obecnie szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko.

Pakowacz / Magazynier bez znajomości niemieckiego

Region wykonywanej pracy: Niemcy/ okolice Hamburga

Opis stanowiska:
– Pakowanie produktów (nie spożywka)

Oczekujemy:
– Gotowość do pracy na 2-zmiany (rano i popołudniu)
– Chęci i motywacji do pracy

Oferujemy:
– wynagrodzenie: 10 EUR brutto na godzinę
– potrzebny własny samochód na dojazd do miejsca pracy
– umowę o pracę na pełen etat w dobrej niemieckiej firmie
– zakwaterowanie ( internet, TV)
– ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– koordynatorzy mówiący w języku polskim

Sposób kontaktu:

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim (najlepiej w Wordzie) na adres e-mail:

mangoldpl@gmail.com

TEL: 0048 501 588 980

Zapraszamy także na naszą stronę www.mangold.pl

ID ogłoszenia: 8905f3243d19d9b7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Mangold.pl
  • Zarejestrowany od: Sierpień 11, 2020

Inne przedmioty dodane przez Mangold.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Mangold.pl »