€ BZA E1-West: 9,23 EUR/godz

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie k. Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bedburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 mcy z mozliwoscia przedluzenia
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2017 5:31 am

Od zaraz potrzebne osoby zmotywowane do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie w okolicach Düsseldorf. Zatrudnienie przy komisjonowaniu bez znajomości języka obcego.

Firma Olympia Personaldienstleistungen GmbH ze Stuttgartu szuka dla swojego Kienta, centrum logistycznego w Bedburg kolo Dusseldorf pracownikow magazynu z uprawnieniami na wozek widlowy.

WYMAGANIA:

– uprawnienia na wozek widlowy
– doswiadczenie na magazynie mile widziane
– jezyk niemiecki nie jest wymagany
– dobra kondycja fizyczna

OPIS STANOWISKA:

– komisjonowanuie towaru (artykuly budowlane)
– obsluga wozka widlowego
– zbieranie zamowien za pomoca skanera

OFERUJEMY:

– niemiecka umowa o prace
– wszystkie swiadczenia socjalne
– dodatki za prace w nocy, niedziele lub swieta
– opieka polskiego koordynatora
– stawka 9,23 EURO brutto/godz. ( po uplywie miesiaca mozliwa podwyzka)
– mozliwa PREMIA obecnosciowa 500€ brutto co 6 miesiecy
– dodatek do benzyny dla osob posiadajacych wlasny samochod

Zakwaterowanie: 250€/miesiac.

Zgloszenia prosimy wysylac droga mailowa na k.maredziak@olympiagroup.de lub telefonicznie od poniedzialku do piatku w godzinach 09.00 do 18.00 pod numer 0151 538 33413
Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 29458fa17c935931