€ od 2700 brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przewóz osób niepełnosprawnych w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: Kwiecień 7, 2021 3:28 am
  • Wygasa: 6 dni, 9 godzin

W Berlinie także bez znajomości języka dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie przy przewozie osób niepełnosprawnych i starszych. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca.

Stanowisko: Kierowca

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2700 euro brutto miesięcznie, podwyżka możliwa po 6 miesiącach

Rozpoczęcie: od kwietnia 2021

Zakres zadań:

  • praca kierowcy przy przewozie osób starszych, niepełnosprawnych czy niedołężnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pomoc w zajęciu miejsca w aucie i bezpieczne przewiezienie petenta
  • zadania wykonywane są na podstawie grafiku, czasem niezbędne jest zawiezienie dokumentów lub dopełnienie prostych spraw formalnych

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • pełna punktualność
  • wysoka empatia
  • chęć do podjęcia nauki języka niemieckiego
  • konieczność nauczenia się kilku podstawowych zwrotów
  • znajomość języka będzie mile widziana
  • gotowość do przejścia kursu pierwszej pomocy
  • punktualność

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • przeszkolenie na miejscu
  • opcja podjęcia taniego/darmowego kursu języka niemieckiego – konieczne jest zdawanie pozytywne testów sprawdzających aby mieć duże zniżki lub całkowicie nie płacić (zależy od grupy/nauczyciela/godzin)
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 04/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 536066596fb401e