€ od 12,50/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B-dostawca pizzy w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 17, 2022 1:32 am

Od zaraz na terenie Hamburga oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie bez znajomości języka jako dostawca pizzy oraz innych dań kuchni włoskiej. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. b – dostawca pizzy

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy rozwożeniu pizzy samochodem służbowym
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie płatności, wydawanie paragonów
  • w przypadku braku dostaw możliwe drobne prace fizyczne w restauracji

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • wysoka sprawność
  • świetna orientacja w terenie
  • mała ilość punktów karnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • preferowane aczkolwiek niekonieczne doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, urzędowych, kadrowych
  • za darmo opcja korzystania z obiadów w dni robocze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • auto służbowy, kartę paliwową i smartfon
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-dla-dostawcy-pizzy-kierowcy-kat-b-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 32162f568d7a9574