€ 9,85/h + napiwki i prowizja

Bez języka dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz jako dostawca pizzy w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2018 04:45

W rejonie Düsseldorf od zaraz poszukiwani kierowcy kat.B również bez języka do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy pizzy w restauracji włoskiej. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: Kierowca – dostawca pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,85 euro brutto na godzinę pracy oraz dodatkowo prowizje i napiwki od klientów

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku dostawcy – kierowcy kat.B w restauracji wiąże się z dojazdami do klientów i wydawaniem im posiłku w zamian za zapłatę
  • osoba zatrudniona będzie musiała dbać o dobre relacje z klientami

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • umiejętność prowadzenia różnych aut
  • zaświadczenie o niekaralności
  • optymizm
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego – przed wyjazdem pracownik musi przyswoić podstawowe zwroty do komunikacji z klientem i przełożonym

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się
  • służbowego VW UP
  • przyjazne warunki
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 150 euro miesięcznie
  • zgrany i pomocny zespół

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B – dostawca pizzy w Düsseldorfie – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 505acbea7a7b10c