€ 15,00 €/h brutto+mieszkanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech dla par od zaraz przy sortowaniu odzieży, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 2, 2024 04:39
  • Wygasa: 2 dni, 14 godzin

W firmie z Drezna od zaraz także dla par do podjęcia fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy sortowaniu używanej odzieży. Zakwaterowanie darmowe na miejscu!

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz / luty 2024

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

Na tym stanowisku Twoje zadania będą obejmować dokładne sortowanie używanej odzieży zgodnie z precyzyjnymi kryteriami i wytycznymi. Będziesz odpowiedzialny za kategoryzację oraz staranną segregację odzieży, biorąc pod uwagę jej stan i rodzaj. Dodatkowo, Twym obowiązkiem będzie eliminacja ewentualnych uszkodzeń, plam oraz prostych napraw na odzieży. Po starannym przygotowaniu, odzież będzie odpowiednio pakowana w celu dalszej dystrybucji. Ważnym elementem Twojej pracy będzie dbałość o wysokie standardy higieny oraz utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do wykonywania intensywnych prac fizycznych.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego, choć nie jest to wymóg.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole przy zachowaniu pozytywnej atmosfery.
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowość do elastycznego dostosowania się do zmian w grafiku pracy, włączając w to możliwość pracy w weekendy.
  • Natychmiastowa gotowość do rozpoczęcia pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę, z możliwością otrzymywania dodatkowych premii.
  • Możliwość pracy także dla par (na tej samej zmianie).
  • Pełne wprowadzenie do obowiązków oraz wszechstronne szkolenie z zakresu sortowania odzieży.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne i dostęp do różnorodnych świadczeń socjalnych.
  • Stałe wsparcie od naszego zespołu w języku polskim przez cały okres zatrudnienia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu przez pierwsze 3 miesiące.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 02/2024″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 19665bc3087f36cb

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.