€ 1300 netto +mieszkanie

Berlin praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady dla par bez języka 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2020 01:16

Fabryka z Berlina poszukuje chętnych oraz pary również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 do 1300 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce czekolady
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie a także konfekcjonowanie wyrobów
  • inne prace o charakterze pomocniczym zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będą zgłoszenia od par i grup które mogą przyjechać swoim autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • duża precyzja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o tymczasową pracę na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z drukiem A1, kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • zakwaterowanie zapewnione niedaleko miejsca pracy
  • system 3 zmianowy
  • z nadgodzinami możliwość zarobienia nawet do 1500 euro netto
  • premia na święta w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25%, w niedzielę +50%

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz na poniżej stronie.

ID ogłoszenia: 3535e1395a075d1b

1 odpowiedź na “Berlin praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady dla par bez języka 2020”

  1. Witam,
    Para z własnym samochodem gotowa od zaraz do wyjazdu.

    Nr. tel. 578826850

    Znajomość jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym + angielskiego na poziomie średnim