€ do uzgodnienia

Berlin, praca w Niemczech jako kierowca kat. C+E od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 02:34

Od zaraz pilna oferta pracy w Niemczech w firmie transporterowej z Berlina na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie przy rozwożeniu towarów zgodnie z wytycznymi  pracodawcy.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Miejsce pracy:Berlin, Niemcy

Zakres obowiązków:

dystrybucja towarów zgodnie z wytycznymi,
asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu
kontrola stanu przewożonego ładunku,
jazda „wokół komina”,
codziennie zjazd do bazy.

Wymagania:

prawo jazdy C+E kod E95,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
aktualna karta kierowcy
dyspozycyjność

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Mieszkanie za darmo.
3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

… oraz wiele więcej.

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.
Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to dzwoń pod numery tel.:
+ 48 713666081, + 48 713666455.

ID ogłoszenia: 275a97f84e42694