€ do ustalenia

Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie meblowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 17, 2017 3:25 am

Hurtownia meblowa z Berlina poszukuje obecnie kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz na magazynie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień, rozładunku-załadunku i obsłudze wózków elektrycznych typu Jungheinrich.

Firma EuroJob24 aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko pracownik magazynu na magazyn meblowy zlokalizowany w Berlinie.
Opis stanowiska:
• kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
• rozładunek-załadunek artykułów magazynu
• obsługa wózków elektrycznych typu: Jungheinrich

Wymagania:
• umiejętność obsługi wózka elektrycznego niskiego unoszenia
• doświadczenie na stanowisku komisjoner/ pracownik magazynowy (minimum 6 miesięcy)
• mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• gwarancję godzin
• zakwaterowanie
• opiekę koordynatora, brygadzisty
• atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@eurojob24.pl , w temacie maila prosimy wpisać opcjonalnie: PRACOWNIK MAGAZYNU BERLIN

Informacja pod numerem tel:48-885-410-550

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(Dz. u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.)”

ID ogłoszenia: 15559e470e248570

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: EUROJOB_24
  • Zarejestrowany od: Październik 16, 2017

Inne przedmioty dodane przez EUROJOB_24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez EUROJOB_24 »