€ 6 500 - 10 000 ZŁ

Berlin, praca w Niemczech bez języka przy produkcji części samochodowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: BERLIN
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2021 02:13

Fabryka z Berlina poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji części samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego także jest możliwe.

GIGANT BRANŻY AUTOMOTIVE ZATRUDNI PRACOWNIKÓW PRODUKCJI!

PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO! BLISKO GRANICY!

STANOWISKO: PRACOWNIK PRODUKCJI CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH ZNANEJ MARKI

OPIS STANOWISKA:

– PRACA PRZY TAŚMIE – SPAWANIE CZĘŚCI AUTOMOTIVE – NP. RAM SAMOCHODOWYCH
– OBSŁUGA ROBOTÓW – WYKAŃCZANIE LASEREM RAM ITP.
– POMOC PRZY PRODUKCJI CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH – SZLIFOWANIE, – – PIŁOWANIE, CZYSZCZENIE
– KONTROLA JAKOŚCI GOTOWYCH ELEMENTÓW
– PRACA DO PRZYUCZENIA

WYMAGANIA:

-CHĘCI DO PRACY
-DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
-WŁASNY SAMOCHÓD BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
-DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
-UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W TEAMIE

OFERUJEMY:

-ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ – NA ROK
-WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
-DODATEK DLA KIEROWCY
-LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NADGODZINY
-POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
-WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
-WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
-LICZNE PREMIE I BONUSY: SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA – 1000 ZŁ NETTO / OSOBA! PREMIA ZA FREKWENCJĘ – 120€ NETTO / KWARTAŁ!*
*WIĘCEJ INFORMACJI W UZYSKASZ W DZIALE REKRUTACJI

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2
wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:
1. aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2 lub
2. zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem lub
3. aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 23859)”. Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

ID ogłoszenia: 7816166bbe7bc124