€ podstawa + diety + dodatki

Berlin oferta pracy w Niemczech jako Kierowca kat. C1 lub CE

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 26, 2017 06:12

Z dobrymi warunkami finansowymi aktualna propozycja pracy w Niemczech skierowana do kierowców kat. C1 oraz CE. Zatrudnienie w firmie z Berlin przy przewozach towarów autem o DMC 7,5 t. lub 12 t.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy/Berlin

Nr Ref.: WW/PE/2017
Obowiązki:
• Prowadzenie auta ciężarowego 7,5 t, 12 t lub kontenera BDF,
• Rozładunek i załadunek auta – przewóz paczek i listów

Wymagania:
• aktualne prawo jazdy kat. C1, C lub CE,
• minimum roczne doświadczenie w transporcie,
• znajomość języka niemieckiego – może być łamana, mile widziani także kandydaci BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA,
• sumienność i uczciwość
• gotowość podjęcia pracy od 02.11.2017

Oferujemy:
• pracę 45 h tygodniowo na wybraną zmianę: 02:00 – 11:00 lub 11:00 – 20:00,
• zakwaterowanie w pensjonacie,
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (np. Kindergeld),
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (do 31.01.2018) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
• atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z bardzo wysokiej podstawy oraz delegacji dziennych (diet) i dodatków nocnych,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 000 305 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: pz@werker.pl wpisując w tytule
WW/PE/2017.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 10659f1cc5436366