€ 1200-1400

Berlin Niemcy praca operator wózka widłowego na magazynie od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberkrämer
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 8 tygodni, mozliwosc stalej umowy
  • Opublikowany: Czerwiec 14, 2019 3:23 am

Od zaraz w okolicach Berlina propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie dla operatorów wózków widłowych. Oferta bez znajomości języka, aczkolwiek podstawowa znajomość niemieckiego mile widziana.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w okolicy Berlina
Twoje zadania:
• precyzyjna i dokladna jazdaz wózkiem widłowym
• Załadunek i rozładunek
• Aktywny udział w procesie produkcyjnym
• kierowanie i prowadzenie zespolu pracowniczego
• Komisjonowanie produktów
• Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
Nasza oferta:
• Stała umowa o pracę
Dodatkowo szukamy pracownikow sezonowych do pracy calorocznej w szklarniach (mile widziani mezczyzni). Wymagana dobra sprawnosc fizyczna i kondycja.
Żadnych dodatkowych opłat dla kandydatów.
Zapewniamy zakwaterowanie,
Kontakt w języku polskim!

Anna Kokot – 49 1623317053 e-mail: anna.kokot@sl-schwanteland.de
Anna Ebel – 49 1723100350 e-mail: ebel.anna@t-online.de

ID ogłoszenia: 3385d024248bfe8a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: annakokot
  • Zarejestrowany od: Czerwiec 13, 2019

Inne przedmioty dodane przez annakokot

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez annakokot »