€ do ustalenia

Bawaria Niemcy praca 2019 od zaraz bez języka na produkcji art. mleczarskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 15, 2019 05:24

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz w Bawarii na produkcji art. mleczarskich. Ogłoszenie bez znajomości języka również dla par z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Region: Bawaria

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Obowiązki:

  • pakowanie, ważenie i kontrola jakości produktów spożywczych
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • etykietowanie produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferta:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostępem do świadczeń socjalnych)
  • mieszkanie w pokoju 2 osobowym (pokój jednoosobowy możliwy przy opłaceniu dodatku)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia!!!
  • zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
  • wsparcie organizacyjne (dojazd do pracy/szkolenia/formalności) na miejscu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanych firmach spożywczych za granicą
  • pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci
  • możliwość zatrudnienia również dla par
  • opiekę polskiego koordynatora

Kirsch Services Sp. z o.o Sp. K

Opolska 4, 47-300 Krapkowice

tel. +48 327 123 990

Kirsch Services Polska – agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymy firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

źródło oferty pierwotnej: gratka.pl/praca/pracownik-produkcji-w-zakladzie-mleczarskim/ob/9425633

ID ogłoszenia: 2355c65e8d997463