€ 14-15€/h

Augsburg praca Niemcy operator giętarki CNC i obrabiarek laserowych CNC

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2019 03:40

Firma przemysłowa z Augsburga poszukuje od zaraz operatorów CNC (giętarek i obrabiarek laserowych) do pracy w Niemczech przy ustawianiu parametrów maszyn sterowanych numerycznie.

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Operator giętarki CNC i obrabiarek laserowych CNC

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy

Obowiązki:
– ustawianie maszyn i parametrów
– przygotowywanie elementów do obróbki
– obróbka elementu
– kontrola gotowego wyrobu

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat.B oraz auto
– Doświadczenie

Oferujemy:
– Zatrudnienie w renomowanych niemieckich firmach
– Stabilne warunki zatrudnienia
– Zarobki: 14,50 – 15 €/h
– Dieta: 24€ netto dieta dzienna
– Opłacone zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres m.dudkowska@injobs.pl
w tytule maila prosimy o wpisanie „Operator CNC imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT w godzinach od 08:00-16:00 pod nr Tel. 607 968 294

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

ID ogłoszenia: 7715cc17b33d8cf0