€ Do uzgodnienia

Amazon – fizyczna praca w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: grudzień 10, 2021 02:03

We Frankfurcie nad Menem od zaraz propozycja fizycznej pracy w Niemczech także bez znajomości języka na magazynie firmy Amazon przy sortowaniu lekkich przesyłek. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione.

Stanowisko : Sortowanie przesyłek
Miejsce pracy : okolice Frankfurtu nad Menem
Zakres obowiązków:
– praca w magazynie Amazon
– sortowanie lekkich przesyłek
– praca stojąca
Wymagania:
– chęci i motywacja do pracy
– nie wymagane doświadczenie (przyuczenie)
– nie wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy :
– stała praca na pełny etat na 3 zmiany
– praca w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (okolice Frankfurtu nad Menem)
– niemiecka umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
– zakwaterowanie w mieszkaniach, w pokojach dwuosobowych z WiFi
– wypłaty miesięczne
– prosimy ze sobą zabrać pościel (kołdra, poduszka) oraz podstawowe naczynia.
– po przepracowaniu dwóch miesięcy zwrot kosztów za transport z Polski do Niemiec

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

Natalia +48 577 901 099 Kamila + 48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver – KRAZ 18450.

ID ogłoszenia: 57461af6570532b2