€ do uzgodnienia

2020 Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze malin, truskawek, szparagów bez języka Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:15

Oferujemy zatrudnienie od marca 2020 przy zbiorze malin truskawek i szparagów w Geiselhöring. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw i owoców

Miasto: Geiselhöring, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od marca/kwietnia 2020

Zakres zadań:

  • praca na polu przy zbiorach owoców – malin oraz truskawek oraz warzyw – szparagów
  • zadania na hali przy sortowaniu zbioru

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność w sezonie 2020
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka aczkolwiek nie jest to konieczne
  • motywacja
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na autobusy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od marca/kwietnia 2020
  • pracę sezonową przy zbiorach
  • w okresie wakacyjnych zatrudnienie również dla studentów
  • obowiązuje praca na podstawie umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • 0049 171 55 11250 oraz 0049 9423 9 433564

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-przy-zbiorach-malin-szparagow-bez-jezyka-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 7075de97e9ed8e6e