€ 2900 +dieta, zakwaterowanie

Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy w Kolonii 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2020 04:03

Z minimum podstawową znajomością języka aktualna oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B od zaraz na stanowisku dostawcy w firmie z Kolonii, która dostarcza zakupy zamówione online.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2900 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w delikatesach internetowych na stanowisku dostawcy zakupów
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za załadunek zakupów na auto dostawcze i rozwożenie zgodnie z grafikiem i ustaloną trasą przejazdu
  • w zależności od uzgodnienia z klientem – zakupy wnosi się przez próg lub zostawia pod drzwiami (obecnie klienci wybierają znacznie częściej tę drugą formę dostawy)

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • zręczność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć do wyjazdu na stałe
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pracodawca zapewnia maseczki, rękawiczki oraz żele do dezynfekcji rąk
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • rocznie do 30 dni urlopu
  • atrakcyjne zarobki i dietę dzienną

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/04/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4645e94d15610847