€ na akord bądź za godz.

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek wakacje 2015 Ahlhom

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahlhom
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 8, 2015 20:23

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców-truskawek z upraw polowych w Ahlhom. Zatrudnienie na wakacje 2015 bez znajomości języka niemieckiego. Aktualne na 2 miesiące z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Ahlhom
Wynagrodzenie: na akord bądź za godz.
Liczba stanowisk: 1200
Start: od czerwca do 10 sierpnia

Zadania:
Do zadań zatrudnionego należy zbiór truskawek z pola. Praca ta odbywa się bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Informacja dla kandydatów:
– praca rozpoczyna się o 5 rano (na polu)
– w czasie przeziębienia należy stosunkowo wcześniej poinformować przełożonego o wolnym dniu inaczej pracownik zostanie obciążony kosztami pobytu
– należy zabrać ze sobą odpowiednią odzież (na każdą pogodę)

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– zdeterminowanie
– chęć do podjęcia pracy sezonowej
– zatrudniamy najchętniej rencistów, studentów, pełnoletnich uczniów i osoby na utrzymaniu
– szybkość zbierania truskawek
– osoba otwarta, komunikatywna
– bez nałogów

Oferujemy:
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca bez żadnych opłat po stronie pracownika
– ciepły posiłek około południa
– wydajemy zaliczki raz w ciągu 7 dni
– zapewniamy autobus, który zawozi pracowników do sklepów (raz w tygodniu)
– zbiór owoców odbywa się od poniedziałku do piątku
– po pracy organizowane są dyskoteki, różnego rodzaju zabawy, aktywny wypoczynek
– wynagrodzenie w systemie akordowym (około 2,30 euro za 5 kg truskawek) bądź godzinowym

Aplikacja:
Aplikacja poprzez źródło

Źródło: http://erdbeerhof-osterloh.de/informacje_dla_pracowników.php

ID ogłoszenia: 86254d699946b988

14 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek wakacje 2015 Ahlhom”

  1. Roki Balboa na luty 9, 2015 @ 15:31

    To ściema, za zakwaterowanie, ubezpieczenie i obiad pobierana jest opłata 9,80 euro za dzień, pracuje się codziennie, czasem i po 14 godzin.

  2. Witam miło .
    Bardzo był chciała pracować przy zbiorach .Ja już pracowałam przy zbiorach truskawkach i nie boję się tej pracy ani złej pogody .I bym chciała z moją koleżanką pracować ma na inię Sandra ma 20 lat jest pracowita.A ja mam 53 i mam duże doświadczenie pracy .O to mój telefon 530446480 .
    Czekam na odpowiedz .
    Z poważeniem Olimpia Izakiewicz

  3. jestesmy zainteresowane oferta pracy 3 osoby prosze o kon.tel.518906203

  4. jestesmy zainteresowani ofertą pracy ja i mój chlopak prosze o kontakt 883928561 lub 537594985

  5. Witam jestem zainteresowana tą pracą sezonową zbiór truskawek pracowałam już sezonowo przy truskawkach proszę o kontakt pod numerem tel 726062971 pozdrawiam

  6. Witam, jestem zainteresowana tą oferta wraz z moim chłopakiem.
    Mamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy solidni, bez nałogów, dokładni,wytrwali. Będziemy dyspozycyjni od czerwca.
    Proszę o kontakt
    Email: pracaa1@vp.pl
    Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

  7. Teresa Sowa na luty 23, 2015 @ 10:22

    Jestem zainteresowana proszę o kontakt

  8. witam,,
    jestemy zainteresowani Państwa ofertą pracy przy zbiorach truskawek prosze o kontakt tel.797447770 lub 509273138

  9. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  10. Witam
    mam doświadczenie pracy przy zbiorach nie tylko truskawek
    jestem zainteresowany proszę o kontakt pod numerem 669-714-180

  11. Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Nie boimy się pracy fizycznej. W ubiegłym roku przez 7 miesięcy pracowałam we Francji przy zbiorach truskawek, malin i jabłek.Proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  12. witam , Jestem chętna z chłopakiem do zbiorów truskawek . jestem osobą sumienną potrafię dogadywać się w grupie i jestem osoba zdrową i zainteresowaną waszą ofertą proszę o kontakt : 724998592 . jestem dostępna w każdej godzinie dnia jeżeli chodzi o kontakt ze mną .

  13. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 20 lat i skończyłam właśnie Technikum Żywienia. Jestem bardzo pracowita i wytrwała oraz posiadam doświadczenie przy zbiorach owoców. Chciałabym wyjechać od połowy czerwca gdyż muszę w czerwcu zdać Technika. Mój nr tel.887 424 466. adres e-mail: roxi14@wp.pl