€ 1650 euro brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka Monachium na magazynie z art dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 28, 2016 00:42

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Monachium dla Polaków od zaraz na magazynie hurtowni dla zwierząt. Dam pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w hurtowni z szeroką gamą artykułów dla zwierząt – klatek, karm, przysmaków, zabawek, itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień oraz ich zabezpieczanie i pakowanie
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za rozładunek towarów na magazynie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na pół roku
  • umiejętność logicznego myślenia i liczenia w pamięci
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zorganizowanie
  • zdolność do szybkiej pracy
  • bezkonfliktowość, otwartość, komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu, miesięczny koszt to 220 euro plus opłata za media
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny
  • możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • premie oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na nowoczesnym magazynie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazynier/11/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-monachium-na-magazynie-z-art-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 9235812539344f2a