€ 9,20 euro brutto/h + zamieszkanie

Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 7, 2016 03:24

Aktualne ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kawy oraz kubka. Zatrudnienie w Berlinie z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 9,20 euro brutto na godzinę

Liczba stanowisk do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • przygotowanie stanowiska pracy oraz dobranie odpowiednich materiałów i sprzętów
  • pakowanie słoiczka z kawą oraz kubka z logiem marki do opakowań kartonowych
  • foliowanie pudełek
  • każdego dnia pracownik będzie sporządzał raport z podsumowaniem wyników prac

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • sprawność manualna
  • możliwość podjęcia pracy tymczasowej w Niemczech na 3 miesiące
  • energiczność, szybkość

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem i składkami
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • możliwe nadgodziny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: pakowanie-kawy7/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 219577d9d8b2de02

5 komentarzy na “Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin”

  1. Proszę o kontakt. Jestem zainteresowana wyjazdem z chlopakiem. 515139881

  2. Witam jestem zainteresowany praca wraz z kolegą mój numer telefonu 698-490-370 e-mail gotti57@wp.pl pozdr

  3. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072

  4. Michal8897 na lipiec 11, 2016 @ 18:39

    Witam, jestem zainteresowany ofertą mam 18 lat i mieszkam w berlinie jestem dostępny pod nr telefonu : 017685310209 Pozdrawiam.

  5. beatkazagadka na lipiec 12, 2016 @ 20:33

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracą mam 37 lat moj numer telefonu 790320109