€ 12,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz w Essen przy sprzątaniu galerii handlowej 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 27, 2017 07:45

Galeria handlowa z Essen posiada wakat na stanowisku sprzątaczki. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz dla chętnych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Essen, Niemcy
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę
Wakaty: 2
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań na podstawie grafiku z godzinami – regularna kontrola i sprzątanie toalet, opróżnianie koszy, wycieranie kurzy, mycie podłóg
  • porządkowanie części ogólnodostępnej bez butików oraz biur

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • przyjazne nastawienie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • kultura osobista

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • dla najlepszych pracowników zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony oraz lepsze warunki finansowe
  • bardzo dobre zarobki na początek
  • bezpłatne zamieszkanie na pierwszy miesiąc
  • wsparcie przy szukaniu zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Niemcy praca przy sprzątaniu centrum handlowego, Essen” na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/essen-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-centrum-handlowego/

ID ogłoszenia: 49258b3a098e4ccc